Workshop Kompot: ovocné pletení v Hybernské
16/02_13:00-18:00

Workshop Kompot: ovocné pletení v Hybernské

workshop
Kavárna

Slavíme novinky v repertoáru pletařek z projektu Ponožky od babičky: ovocné ponožky kiwi, meloun a ananas. Na počest nové řady ručně pletených ponožek s ovocnými motivy pořádáme WORKSHOP KOMPOT v kavárně Zmrzlina Hlína v budově Kampus Hybernska.

🍉🍌🥝🍍

Od dam z projektu Ponožky od babičky se v příjemném prostředí kavárny plné květin naučíte různé techniky pletení ponožek, čepic, šál a nově také oblečků na oblíbenou dětskou hračku.

Pozvání přijala také designérka Tereza Rosalie Kladosova, od které se můžete naučit vyšívání na svetry. Tato technika byla hitem na předchozích workshopech a tak ji s radostí opět zapojujeme! Přineste své okoukané nebo lehce poškozené staré svetry a vylepšete si je pod vedením Terezy Rosalie efektními barevnými výšivkami s ovocnými motivy.

🍇🍋🍓🍐

Novinka, kterou zařazujeme do workshopu poprvé, je háčkování topů a bikinových svršků. Podle módních předpovědí budou právě háčkované topy v roce 2019 velkým módním trendem, na party v klubu i na pláži u vody. Proto jsme oslovili designérku plavek PLOVE, Pavlínu Miklasovou, která na háčkovaných plavkách už v minulosti spolupracovala s pletařkou z projektu Ponožky od babičky. Společně vás naučí vytvořit jedinečné letní ručně háčkované topy a bikiny.

👙👙👙

Akce je určená všem generacím, včetně dětí, které si mohou s pomocí dospělých a pletařek z Ponožek od babičky uplést svetr na svoji oblíbenou hračku.

❤️

Vezměte všechny své blízké a milé a pojďte s námi strávit příjemné odpoledne u pletení a háčkování!

Veškeré vybavení včetně vln bude na místě, ale pokud máte své oblíbené háčky, jehlice a vlny, se kterými chcete pracovat, vezměte je s sebou!

Workshop vzniká ve spolupráci Elpida, Modeschau radio show a STYČ.

Za cover foto děkujeme Shotby.us

**

kid friendly, bezbariérové, vstup volný

Událost na Facebooku