Cesta tří sociálně prospěšných projektů od myšlenky po realizaci
27/03_18:00-20:00

Cesta tří sociálně prospěšných projektů od myšlenky po realizaci

debata
Studentský dům

Tři různé projekty. Tři různé příběhy. A přesto mají něco společného! Jsou sociální a všechny se vydaly v určitém bodě nekonvenční cestou. Je taková cesta dlouhá a klikatá? Přijďte to společně s námi zjistit a inspirovat se vyprávěním, jak proměnit myšlenku ve fungující podnik s přidanou hodnotou pro společnost. A to i přestože za zády nemáte movitého investora a doma několik nerozbitých prasátek.
____________________
Průvodci nám budou:

Melogee – sdílený hudební prostor snažící se o budování komunity hráčů na různé hudební nástroje všech úrovní pokročilosti. Zakladatelka Verča nám mimo jiné poví o účasti v Social Impact Award 2018, kde se Melogee stalo jedním z vítězných projektů.

prostor39 – dříve prázdný dům na Žižkově, dnes multifunkční prostor s coworkingovou kavárnou, fotostudiem a ateliéry. Zakladatelé projektu Maty a Radek s námi budou kromě své cesty sdílet i zkušenosti s kampaní na HitHitu.

Sociální bistro Střecha – bistro, které zaměstnává lidi po výkonu trestu a/nebo se zkušeností s bezdomovectvím. Členka Layla nám kromě jiného přiblíží také fungování podniku založené na kolektivním rozhodování a principu rovnosti.

Dorazte do Studentského domu v Kampusu Hybernská. Těšíme se!

Vstup na akci je VOLNÝ!