fbpx
divadlo

HYB4 Divadlo: Improženy

18/02 19:30-20:30
Hlavní sál
Vstupné: Dobrovolné vstupné: 100 Kč
HYB4 Divadlo: Improženy

Alžběta Jelínková a Amáta Skalová.  Dvě kamarádky a herečky se potkávají na jednom jevišti. Každá je jiná, a přece mají tolik společného. Obě dvě mají rády muže, divadlo a krásné věci. Zažívají hezké chvíle, ale i momenty, kdy mají chuť řvát.

Zveme Vás na jejich první společné divadelní představení plné volné improvizace. Improvizovaná představení jsou v poslední době oblíbená, protože Vy – diváci svými tématy inspirujete herce přímo na jevišti.

Alžběta Jelínková 

Herečka, komička a lektorka. Divadelní improvizaci se věnuje přes 6 let v České Republice i zahraničí. Její „superschopností“ je sólová divadelní improvizace s prvky stand-upu. Absolvovala workshopy u Keitha Johnstona, Jonathana Pittse nebo Venduly Burger. 

Amáta Skalová

Filmová a divadelní herečka. Vidět ji můžete v Ta Fantastice, na divadelní lodi Tajemství v Impresáriu B nebo třeba v seriálu Vinaři 2 a filmu Child 44. Improvizaci se věnuje přes 5 let a vystupuje s improvizační skupinou KIŠ. Ráda experimentuje. Její „superschopností“ je proměnlivost, lehkost a pohyb.