hudba

BALKAN FIESTA POD ŠIRÁKEM!

11/08 19:00-23:59
Zadní dvůr
Vstupné: Zdarma
BALKAN FIESTA POD ŠIRÁKEM!

Prázdninová BALKAN FIESTA je na vzduchu pod širákem jako doma. Letní čoro moro nás tentokrát čeká na nádvoří KAMPUSU HYBERNSKÁ. Zazáří srdcové eso balkánských bašávelů kapela Tomáše Průši vyhlášení LOVESONG ORCHESTRA. Báječnou kartou fiesty bude hyperaktivní radio 1 DJ GADJO.CZ nebo balkan beats selector SENOR VICTOR. Ale to není úplně všechno.

Start 19:00 POZOR >>> Klasikou balkánských večírků je štamprle domácí slivovičky pro první balkaňeros grátis. Nezapomeňte FIESTA bude za každého počasí. Když zaprší nezmoknem. Program je průběžně aktualizovaný.

★★★ KLOUBOKOVÉ LÓVE ★★★ Balkan Freaky vyletěl čert z elektriky. S kloboukem jak boss, roztočí to dost, když mu dáte los. Podpořte BALKAN FIESTU dobrovolným vstupným do klobouku.

★★★ BALKAN FIESTA FOTOREPORT ★★★ Podívejte jak Vám to sekne ! Krásné fotografie z valentýnské tancovačky od Agnes Vanilkové tady >>> https://www.facebook.com/pg/GADJO.CZ/photos/?tab=album&album_id=3029729957077925

★★★ VŠECHNY HUDBY SVĚTA ★★★ Zvukové ochutnávky programu fiesty uslyšíte ve vysílání world music pořadu pražského Radia 1. Relaci VŠECHNY HUDBY SVĚTA najdete v programu jedničky vždy každou neděli od 14:00 do 15:00. Víc : http://www.radio1.cz/porady/21-vsechny-hudby-sveta/

Autor fotografie je Jiří Turek.