společenská akce

ODLOŽENO! HYB4 Čítárna: The Artful // 2nd Issue

21/10 18:30-23:00
Hlavní sál
Vstupné: Dobrovolné
ODLOŽENO! HYB4 Čítárna: The Artful // 2nd Issue
Křest almanachu uměleckých textů a fotografií studentů, absolventů a vyučujících Anglistiky-amerikanistiky FFUK. For English scroll down.

Srdečně vás zveme na křest druhého vydání The Artful, sbírky děl studentů, absolventů a vyučujících oboru Anglistika-amerikanistika na FFUK, která vychází jednou ročně.

Součástí večera bude čtení děl publikovaných autorů a prodej samotné sbírky.

Brzy zveřejníme podrobný program večera.

Kapacita sálu je vzhledem k aktuálním vládním nařízením omezená, pokud se tedy chcete akce zúčastnit, zarezervujte si prosím místo přes registrační formulář, který naleznete níže. Zároveň bychom vás rádi požádali, abyste dodržovali výše zmíněná nařízení a v rámci bezpečného a ohleduplného chování na sobě měli po celou dobu konání akce roušku.

Registrační formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf42uiMva8T7jVM51WECanXxF-ZSByBy6cZ6WP8PlVHRBRHqA/viewform

ENGLISH

You are cordially invited to the launch of the second issue of The Artful, the annual collection of works by students, graduates and academic staff of the English and American studies at Charles University.

The launch will host authors’ readings of the contributors and you’ll be able to buy your own copy there as well.

The entire evening programme will be released soon.

As the capacity is limited due to the current restrictions, please fill in the registration form below to book a spot if you are interested in participating in the event. Additionally, we kindly ask you to respect the current restrictions and keep yourself and others safe by wearing a face mask during the event.

Registration form: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf42uiMva8T7jVM51WECanXxF-ZSByBy6cZ6WP8PlVHRBRHqA/viewform