fbpx
hudba

HYB4 Hudba: Časovač + Bits of Us + Definitivní Konec Světa

16/06 20:00-22:00
Hlavní sál
Vstupné: 100,-
HYB4 Hudba: Časovač + Bits of Us + Definitivní Konec Světa

Dva nové hudební projekty vzešlé ze členů kapel, které se na studentské hudební scéně už představily (Beat Busters a Hansen) a teď zkoušejí něco nového. A nakonec přijde ještě bonus!

Bits of Us (20:00)

Kapela, která zkouší víc jak tři roky, ale za tu dobu odehrála pouze jeden veřejný koncert a jinak její existence zatím spočívala v cizelování jejich tvorby a hledání vlastního zvuku ve zkušebně. Když spolu Ben Šustek (Hansen, ex Muprhins), Adam Klukavý (ex Murphins) spolu se Sofií Šustkovou a s Mikim Svobodou (Hansen) začali hrát, vznikla nová neotřelá hudební kombinace vycházející z jednotlivých vlivů, které s sebou každý ze členů přináší. Žánrově se tvorbou pohybují mezi electronikou, jazzem, ambientem, soulem a popem, ale nejvýstižnější je asi říci, že je to živá hudba s charakterem elektroniky. Nebo je to právě naopak?

Časovač (21:00)

Až donedávna jste je mohli vídat pod jménem Beat Busters. Čas však plyne, věci se mění a jako déšť přechází v slunce a slunce zase v déšť, tato skupina přešla od jedné životní fáze k další. V novém složení pod jménem Časovač se uskupení vydalo směrem funk-pop-rockové hudby a českých textů plných otázek, zážitků, radostí ale i zklamání a beznadějí.

Definitivní Konec Světa (22:00)

DKS je punkfolkové duo. Možná si právě říkáte: „Co to ten punkfolk je?“ Dovolíme si tedy malé historické okénko. Punkfolk vznikl když si dva romantičtí tragédi při zakládání kapely udělali sociální průzkum, při kterém zjistili, že dívky jsou nejvíce přitahovány folkovými a punkovými umělci. V zoufalé snaze pojmout celé spektrum žen se rozhodli zkombinovat tyto dva žánry a vytvořili tím tak světový unikát – Definitivní Konec Světa.
A jak to bylo dál? Přijďte se podívat na koncert.

Vstupenky ZDE