fbpx
hudba

HYB4 Hudba: LIL FAULT KŘEST + JD11, B. BÁLÁŠOVÁ, DJ MELDABOI

01/06 19:00-23:30
Hlavní sál
Vstupné: 150 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě
HYB4 Hudba: LIL FAULT KŘEST + JD11, B. BÁLÁŠOVÁ, DJ MELDABOI

První červnový den je dnem s velkým D. Lil Fault totiž v Kampusu Hybernská křtí svoji debutovou desku KOMPILACE a na pomoc si zavolal několik zajímavých vycházejících jmen. Přijďte a zažijete neopakovatelný hudební zážitek. K dispozici budou podepsaná CDs, bar plný levných drinků a traduje se, že se během show kromě hlavních vystupujících objeví na stagi i několik speciálních hostů!

💗 Lil Fault

Všichni už ví, že je se svým IQ 259 Lil Fault nejchytřejším rapperem na scéně. Lil Fault však na novém albu KOMPILACE ukazuje, že dokáže dávat tvrdé bars, ale zároveň se i věnovat vážnějším tématům. Jeho set bude kombinací, nebo spíš kompilací (haha), jeho největších hitů a právě tracků z debutové novinky. Lil Fault to naživo vždycky rozbije, ale tentokrát to bude ještě na úplně jiném levelu. Přijďte a uvidíte sami.

💗 Jd11

Jakožto zástupce mimopražského (čti buranského) rapu a pop-rapu se představí i Jd11 se svojí nabitou show. Jd11 a.k.a. klecanský Káně West předvede jak starší singly, tak i skladby ze svého debutového EP Nahoru Dolu a horké novinky jako např. Kruhy pod Vočima feat. Pragoholik. Jd sice „Pořád chodí late“, ale tentokrát dorazí na čas, a vy byste měli též, protože tuhle show určitě nechcete zmeškat….

💗 Barbora Balášová

Barbora Balášová má na svém kontě dvě autorská alba a jeden singl. Bára se pohybuje na pomezí indie rocku, popu a blues, ale nerada se škatulkuje do žánru – zpívá srdcem a o tom, co je pro ni důležité. V srpnu vydala své druhé EP, které ještě nikde nezaznělo. Takže, Kampus Hybernská it is?

💗 DJ Meldaboi

DJ Meldaboi vás ohromí svým energickým setem plným remixů známých skladeb i undergroundových pecek. V jeho repertoáru jsou nejen originální přechody, ale také široký žánrový rozptyl. Od francouzského jazz housu přes minimal techno až po UK garage… Jedno je jisté: Meldova show vás stoprocentně rozhejbe!

Vstupenky ZDE