fbpx
dílny

HYB4 Dílna: Lavice z masivního dřeva | Solid Wood Single Bench

02/06 17:00-21:00
Cirkulární dílna
Vstupné: 1000 Kč
HYB4 Dílna: Lavice z masivního dřeva | Solid Wood Single Bench

Na tomto workshopu si z masivního dřeva vyrobíte krásnou robustní lavici pro jednu osobu / odkládací stolek. Jedná se o univerzální kus, který můžete snadno přemisťovat po domě podle vašich potřeb.

Naučíte se, jak změřit, označit a nařezat desku pokosovou pilou. Dál také jak vytvořit plán pro předvrtání a vložení spojovacích prvků, které budou držet celý kus pohromadě. Nakonec vám ukážeme, jak správně používat elektrickou brusku a jak zakrýt otvory pro šrouby, aby truhlářská práce působila profesionálnějším dojmem.

Maximální počet účastníků: 6

In this workshop you will build a beautiful and sturdy bench for one person / side table from solid wood. It is a versatile piece that can easily be moved around your home to suit your changing needs.

You will learn how to measure, mark and cut a board with a mitre saw. You will also learn how to make a layout for pre-drilling and inserting the fasteners that will hold your piece together. Finally, you will be taught how to properly use an electric sander and how to conceal screw holes to give the joinery a polished appearance.

Maximum number of participants: 6

Vstupenky ZDE / Tickets HERE