fbpx
hudba

HYB4 Hudba: Hybrid Sessions #32

05/10 19:30-23:00
E.0 Sál
Vstupné: Zdarma
HYB4 Hudba: Hybrid Sessions #32

Hybrid Sessions je každoměsíční událost konající se v Kampusu Hybernská. Akce vždy začíná kratším improvizačním vystoupením dvou hudebníků, kteří spolu nikdy v takovéto konstelaci nehráli a kteří – ideálně – přicházejí z různých hudebních scén. Po koncertě následuje jam session, který je otevřený všem hudebníkům bez ohledu na žánrové zaměření. Chceme vytvořit prostředí pro kreativní tvorbu v přítomném okamžiku, nic není předem určené, jediným očekáváním je vysoká úroveň bytí v přítomnosti. Základní backline (bicí, kytarová komba, PA, klavír) je zajištěn.

Petr Vrba – trubka, elektronika

Jan Jirucha – trombón

Od října jsme otevřeni Vašim návrhům na složení kapel, nicméně nadále chceme aby akce zůstala experimentální otevřenou platformou, tudíž bychom se rádi vyhnuli vystoupením již existujících těles…

Hybrid Sessions is a monthly series at Kampus Hybernská. We feature an opening improvised duo set with two musicians coming from different backgrounds to form a new constellation. Afterwards, we host a jam session open to all musicians, regardless of background. We want to create an open environment where musicians feel free to be creative in the moment, nothing is predetermined and the only expectation is a high level of presence. A basic backline will be provided. 

Petr Vrba – trumpet, electronics

Jan Jirucha – trombone


Additionaly we’re open for people to suggest the line up of the group so the group doesn’t have to be currated by us anymore. Anyway we want to keep Hybrid Sessions being a platform for experimenting so please: no already existing bands.

Foto/Photo: Anna Baštýřová