fbpx
hudba

HYB4 Hudba: Karolina Beranova + Fumar Mata + Après Vu

24/11 19:00-23:00
E.0 Sál
Vstupné: 200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě
HYB4 Hudba: Karolina Beranova + Fumar Mata + Après Vu
Nezávislé múzy, ani pomalé ani rychlé kytary, žár a kouř, opět zahrají v Kampusu Hybernská.

Karolina Beranova

Oheň, něha a sebejistota — v Praze usazená písničkářka Karolina Beranova ve svých písních vyvolává silné emoce. Při poslechu její tvorby se spolu s její šesti člennou kapelou vydáte na nezávislou kytarovou jízdu plnou silných andělských vokálů a půvabně upřímných textů. 

Karolina svou tvorbu odstartovala na jaře 2022 poté, co vydala své debutové EP, Please Be Gentle, které se uchytilo ve světových playlistech. Stala se tváří playlistu NEON a součástí EQUAL global. Karolinina talentu si můžeme všimnout i v jejích videoklipech, které sama režíruje. Vystupovala na známých pódiích v Praze, Vídni, Portu a Bruselu. Letos v létě si zahrála na jednom z největších českých festivalů Colours of Ostrava, kde představila svou novou kapelu. Momentálně nahrává své debutové album, které vyjde v březnu 2024.

Fumar Mata

Jsme mladá psychedelicko-rocková skupina plnoletých staromilských párátek, která se v hudební inspiraci zasekla v období 80.-90. let. Nehrajeme ani rychle, ani pomalu, ale doufáme, že náš hutný zvuk složený z kytar, kláves, basy, bicích, tamburíny a zasněného zpěvu tě přinutí alespoň pohnout brvou. Jsme hustý, protože nosíme brýle a občas si i zapálíme. Budeme moc rádi, když si nás přijdete poslechnout a podpoříte naši tvorbu!

Après Vu

Après Vu je indie popová kapela z Prahy, jejich hudba se zabývá různými tématy od každodenního života až po otázky odcizení a identity. Jejich minimalistický přístup k hudební tvorbě zakořeněný v emocích a vyprávění příběhů ve vás zanechá melancholický pocit, avšak vždy s nádechem naděje. 

Foto: Karolina Beranova by Kiti Wullich

Vstupenky ZDE