fbpx
vernisáž

FIGURAMA21 – Mezinárodní výstava figurálních kreseb

08/11 18:00 - 26/11
Galerie HYB4
Vstupné: 60 Kč / 30 Kč
FIGURAMA21 – Mezinárodní výstava figurálních kreseb
Od 8. do 26. listopadu probíhá v prostoru Kampusu Hybernská mezinárodní vystava prací studentů Figurama 21, která se zabívá figurální tvorbou (kresba, malba, socha). Otevřeno od pondělí do soboty v čase od 13:00 - 19:00.

Mezinárodní výstava prací studentů FIGURAMA21 zaměřená na figurální tvorbu (kresba, malba, socha) porovnává přístup ke ztvárnění lidského těla na participujících vysokých uměleckých školách.

V prostorách Kampusu Hybernská proběhnou současně s výstavou prací studentů FIGURAMA21 i další doprovodné výstavy (např. ARTELERIE – společná výstava prací pedagogů jednotlivých vysokých škol, výstava prací laureátů CENY EGONA SCHIELEHO za roky 2019 a 2020 spojená s jejich vyhlášením a další).

Po dobu výstavy budou v Kampusu Hybernská probíhat i workshopy a přednášky pedagogů, aktuální program sledujte na https://www.facebook.com/figurama.cz

Od roku 2002 vydává FIGURAMA každoročně rozsáhlý katalog, ve kterém každá ze zúčastněných škol prezentuje práce studentů a jejich pedagogů za uplynulý rok a tím se katalog stává exkluzivní učebnicí figurální kresby a malby pro výtvarné školy.