fbpx
dílny

Maso krůtí MASTERCLASS autorské tvorby

18/12 09:30-18:00
Přednáškový sál
Vstupné: 1590,-
Maso krůtí MASTERCLASS autorské tvorby

Nech se inspirovat od principálek souboru MASO KRŮTÍ Elišky Soukupové & Kateřiny Beran a přijď na jedinečný MASTERCLASS!

Eliška s Kačkou jsou nejen zakladatelky úspěšného divadelní souboru Maso krůtí, ale také nejlepší kamarádky. Už od mládí spolu pracovaly na uměleckých projektech nejrůznějších formátů. Od hudebních vystoupení, přes rozhlasové a televizní formáty, až po divadelní představení a autorské divadelní dílny.

Při práci se studenty kladou důraz na autenticitu a z toho vyplývající jedinečnost každého jednoho performera. Doplňují ji o techniku klasických i soudobých uměleckých forem, ve kterých se obě aktivně a vášnivě vzdělávají. Často spolu nesouhlasí a někdy se u toho i pohádají, díky čemuž vznikají nové a neotřelé věci. Většinu času tráví nekorektním humorem a glosováním vlastních nedostatků.

I přesto, že vystudovaly „klasické“ herecké školy, našly se v tom nejméně klasickém inscenačním způsobu tvorby. Věří, že opravdové příběhy se dají vyprávět jinak.

PRO KOHO JE MASTERCLASS URČEN:

Krůtí masterclass je určen všem, kteří se věnují divadlu na zájmové nebo profesionální úrovni a chtějí podnítit svou kreativitu a prohloubit své dovednosti. Pokud je ti mezi 18 a 40 lety a toužíš poznat skupinu mladých tvůrců, kteří dost možná řeší podobná témata jako ty, přijď!

Kapacita workshopu je omezená.

Vstupenky ZDE