fbpx
hudba

HYB4 Family: Křest nového alba kapely Bombarďák

18/06 14:00-20:00
Zadní dvůr
Vstupné: dobrovolné
HYB4 Family: Křest nového alba kapely Bombarďák
Od ska, punku až k folku, bombarďáci roztančí děti vždy.

Luděk je šestým albem kapely Bombarďák. Autorem textů je Jirka Jelínek a tvoří kapelu společně s Michalem Daleckým, Filipem Nebřenským a Matějem Pospíšilem, kteří odpovídají za muziku. Surfaři hudebních stylů opět připravili dvaadvacet písní, které vykouzlí vždy úsměv na tváři a mají typický bombarďácký zvuk.

Program:

16:00 křest CD Luděk kapely Bombarďák – tančí všichni v rozmezí 0-146 let
14:00–18:00 doprovodný program – workshopy a dílničky v rámci oslav Dne otců:
Papírový workshop: Vyrobíme z papíru tátu přímo na míru. Jednoduchá samoobslužná dílna na výrobu ideálního otce z papíru.
Cirkulární dílna: Děti i rodiče si budou moci vyrobit hračky (např. káčy, kostky, žonglovací pomůcky, meče ze dřeva, autíčka, přívěsky…) a hudební nástroje (shakery, bubínky, flétny a strunné nástroje) z různých recyklovaných materiálů.

Jiří Jelínek: herec, autor, režisér, kreslič komiksů, vykřikovač písňových textů. Zakladatel Divadla DNO, občas člen divadel Husa na provázku, Tramtarie atd. Otčím komiksové postavy FAGI.

Michal Dalecký: herec (divadlo Reduta Brno, Husa na provázku, Národní divadlo Praha, divadlo DNO, Komediomat…), muzikant (Meteor z Prahy), módní ikona, idol.

Filip Nebřenský: muzikant, programátor, hudební skladatel, bývalý učitel, příležitostný herec, sběratel hudebních nástrojů, inženýr a trojnásobný otec. Člen hudební skupiny Hm… a kapely divadla Minor.

Matěj Pospíšil: stále čerstvý fotr, střihač, muzikant a mistr v záskoku do dálky.

www.bongobombardak.cz