HYB4 Čítárna: Kolektivní performance Kafkův snář

HYB4 Čítárna: Kolektivní performance Kafkův snářHYB4 Čítárna: Kolektivní performance Kafkův snář
Datum
Datum
23
.
3
.
2024
–⁠
23
.
3
.
2024
Čas
Čas
18:00
–⁠
23:00
Místo
Místo
E.0 Sál
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Literatura
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
dobrovolné
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

Týdenní program nazvaný Kafkus Hybernská 2024 završí kolektivní performance, která na několik hodin promění dvory i sklepy Kampusu v roztodivné výjevy z děl Franze Kafky. Bude se číst, psát na stroji, uzavírat pojištění, tančit, hladovět i muzicírovat. Zajímá nás Kafka šibal, Kafka zelený, veselý i temný, Kafka zamilovaný. Hlavním motivem je sen a cílem: oceánská plavba! Několik desítek přízraků, několik hodin před odplutím: cesta snem, cesta k hrobu, cesta do nového světa.

Kafka vzkazuje: „Směšně ses vystrojil pro tento svět.“

Neopakovatelná kolektivní performance „Kafkův Snář“, která oživí ducha Kafkových děl. Do akce se zapojí vystupující různého zaměření.

Vystupují (abecedně): Vojtěch Bárta, Petr Borkovec, Kamil Bouška, Timofey Golev, studentstvo KALD DAMU, zvukové těleso IRMA, Richard Kramár, Anna Luňáková, Ondřej Macl, Jane Scalabroni, Mariana Senftová, Alžběta Stančáková, Vojtěch Vacek a další.

Literární večery v dramaturgii redakce revue Prostor v Čítárně HYB4 jsou realizovány s finanční podporou hl. m. Prahy, Ministerstva kultury a Státního fondu kultury ČR

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
March 23, 2024