HYB4 Dílna: Kreslení 3D perem pro děti

HYB4 Dílna: Kreslení 3D perem pro dětiHYB4 Dílna: Kreslení 3D perem pro děti
Datum
Datum
27
.
4
.
2024
–⁠
27
.
4
.
2024
Čas
Čas
10:00
–⁠
12:30
Místo
Místo
Cirkulární dílna
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Cirkularita
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
400 Kč
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

Dopolední workshop základy práce s 3D perem je určen pro děti od 9 let i dospělé. Technika umožňuje vytvářet pevné struktury a objekty, kterých se lze ihned po dokončení dotýkat.

Cílem dílny je ale především podpořit kreativitu a tvůrčí myšlení v přátelském a podporujícím prostředí, bez ohledu na předchozí zkušenosti.

Workshopem provede Tomáš Zahrádka, ilustrátor, spisovatel a grafik. Jako lektor učil děti mnoho let vytvářet animované filmy a vyprávět příběhy pomocí komiksu. Stál u založení pražské Knihovny věcí (Library of Things Prague) a před lety založil kreativní skupinu Urban Sketchers Prague, kde se potkávají ti, co se pomocí kresby snaží zachytit podobu měst a světa okolo sebe.

O 3D perách a materiálu PLA:
Během workshopu budeme používat 3D pera s materiálem PLA – biomasou z obnovitelných zdrojů, která je ideální pro 3D tisk. PLA je pružné, odolné a lze ho snadno tvarovat při teplotě 190 stupňů, což připomíná práci s tavící pistolí. Tento materiál je bezpečný, téměř nezapáchá a umožňuje tvorbu v různých barvách.

Kapacita: 10 lidí

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
April 27, 2024