HYB4 Hudba: Jack Rabbit’s Palace + Mr. Pink & the Bad Thoughts

HYB4 Hudba: Jack Rabbit’s Palace + Mr. Pink & the Bad ThoughtsHYB4 Hudba: Jack Rabbit’s Palace + Mr. Pink & the Bad Thoughts
Datum
Datum
2
.
5
.
2024
–⁠
2
.
5
.
2024
Čas
Čas
19:30
–⁠
22:00
Místo
Místo
E.0 Sál
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Hudba
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
220 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

Kampus Hybernská navštíví čerstvá kapela Jack Rabbit’s Palace z Brna se svým niterným setem osvobozující extatické hudby. Doprovodí je pražští Mr. Pink & The Bad Thoughts.

𝒥𝒜𝒞𝒦 𝑅𝒜𝐵𝐵𝐼𝒯'𝒮 𝒫𝒜𝐿𝒜𝒞𝐸

Brněnský pětičlenný projekt zakořeněný ve fascinaci širokospektrálním fenoménem country prochází jeho rozsáhlými krajinami, hledá a rekonstruuje zapomenutá i dosud neznámá místa. Bloudí cestami amerického ema, noisu, punku, post-hc, free jazzu nebo evropského post-industriálu. Melancholie střídá exploze hněvu a při vystoupeních se do podlahy vsakuje pot a kostní dřeň.

𝑀𝑅. 𝒫𝐼𝒩𝒦 & 𝒯𝐻𝐸 𝐵𝒜𝒟 𝒯𝐻𝒪𝒰𝒢𝐻𝒯𝒮

Projekt pana Růžového - Maggie´s Marshmallows, Thee Lazy Eyes - v nové sestavě jako duo, stylizující se do gotického country/folku. Přichází se songy založenými na životních příbězích, vyzpívanými dvěma doplňujícími se vokály. Doprovod tvoří temné syntezátory, ponuré basové linky či dunící elektronický bubeník. Skoro až pohřební atmosféru se neúspěšně snaží rozveselit rozklepaná westernová kytara. Loni v květnu vydali EP a nyní chystají desku.

Program večera:

19:30 otevření

20:00 Mr. Pink

21:00 Jack Rabbit’s

22:00 konec

ℕ𝕆 𝕣𝕒𝕔𝕚𝕤𝕞 ℕ𝕆 𝕙𝕠𝕞𝕠𝕡𝕙𝕠𝕓𝕚𝕒 ℕ𝕆 𝕢𝕦𝕖𝕖𝕣𝕡𝕙𝕠𝕓𝕚𝕒 ℕ𝕆 𝕤𝕖𝕩𝕚𝕤𝕞 ℕ𝕆 𝕧𝕚𝕠𝕝𝕖𝕟𝕔𝕖 𝕓𝕖𝕙𝕚𝕟𝕕 𝕥𝕙𝕚𝕤 𝕘𝕒𝕥𝕖

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
May 2, 2024