HYB4 Hudba: Jay Austin + Isabella Noel a další

HYB4 Hudba: Jay Austin + Isabella Noel a dalšíHYB4 Hudba: Jay Austin + Isabella Noel a další
Datum
Datum
11
.
5
.
2024
–⁠
11
.
5
.
2024
Čas
Čas
19:00
–⁠
23:00
Místo
Místo
E.0 Sál
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Hudba
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

Rapper a producent Jay Austin představí dlouho připravované album INSOMNIA a spoustu dalších překvapení. Česko-americká zpěvačka a skladatelka Isabella Noel zpívá jak covery, tak své písně, na kterých se z většiny podílí producent Rainer. ATM BENNY je raper a hudební producent působící pod labelem ATM-WWD.

  • Jay Austin je dvacetiletý rapper a producent, který nám na jaře letošního roku představil svoje debutové album INSOMNIA, na kterém se mimo něj podíleli také producenti badfocus a ATM BENNY. Jay krom své hluboké osobní lyriky a originální hudební produkce vyniká také živými vystoupeními, kde kombinuje svůj rap s doprovodem různých živých hudebních instrumentů.
  • Isabella Noel, česko-americká zpěvačka a skladatelka ve věku 21 let s celoživotní vášní pro hudbu. V roce 2021 vydala své debutové EP „Far From Further“ a v současné době pracuje na dalším projektu, který by měl vyjít v roce 2024. Isabella již působila za svoji kariéru na mnoha školních festivalech a koncertech, kde zpívá jak covery tak svoje písně na kterých se z většiny podílí producent Rainer. 
  • ATM BENNY je raper a hudební producent působící pod labelem ATM-WWD. Svoji kariéru započal v roce 2021 albem 2UO na kterém se podílel společně s only.AD a koncem minulého roku Benny vydal svoje debutovému albu MY a MYLOW. I přes jeho poměrně krátké působení na scéně má BENNY již bohatou koncertní zkušenost, když měl možnost vystupovat už s takovými jmény jako jsou Kelvyn Coly, Annet X, Shimmi nebo Lancey Foux.
  • MAXYM se věnuje hudbě již přes 6 let. Začínal jako producent, jeho jméno se objevilo na skladbách interpretů jako jsou Shimmi nebo Separ. Nedávno se také objevil v hudební soutěži TheMagWrap, kam přišel představit svoji tvorbu širšímu publiku, které si ho oblíbilo především díky jeho vokálnímu projevu se skladbou HLAD.

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
May 11, 2024