HYB4 Hudba: Lil Fault + Evžen Hromosvod + Barbi Gold + Big Lil

HYB4 Hudba: Lil Fault + Evžen Hromosvod + Barbi Gold + Big LilHYB4 Hudba: Lil Fault + Evžen Hromosvod + Barbi Gold + Big Lil
Datum
Datum
18
.
5
.
2024
–⁠
18
.
5
.
2024
Čas
Čas
19:30
–⁠
22:30
Místo
Místo
E.0 Sál
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Hudba
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
200 Kč v předprodeji / 333 Kč (podpoř umělce) / 250 Kč na místě
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

Nejchytřejší rapper v ČR, techno DJka a freestylerka, mistr EDM spektáklu a víla líbezných vokálů vás společně rozhýbou ve velkém stylu. Přijďte na multižánrovou bilingvní taneční akci, která vás nenechá chladnými!

  • Lil Fault, nejchytřeší rapper v České republice, v rámci tohoto hudebního večera oslaví rok od vydání svého úspěšného debutového alba KOMPILACE skrze energetickou show plnou rapu a EDM beatů, který rozhýbou vaše boky. Kromě největších bangerů z toho projektu, jako jsou tracky NOČNÍ JÍZDY V 905CE a REMINISCENCE nebo INFLACE se můžete těšit také na tracky z Faultova posledního EP Heroes, nový single se železniční tématikou a na několik zatím nevydaných kousků. Jako bonus můžete již klasicky očekávat menší množství improvizace, střední množství vtipných bars a obrovské množství rapové energie.
  • Show Evžena Hromosvoda spojuje multiverzum žánrů taneční muziky se situačními texty a akčními choreografiemi. Evžen Hromosvod je fanouškem experimentu. Chycen ve spárech pasti na medvědy kterou je život, prohlíží si pod lupou jednotlivé zoubky a šrouby a chechtá se absurditě situace. Toto bude poprvé, co Evžen a Lil Fault vystoupí v rámci jednoho večera.
  • Barbi Gold je nezávislá zpěvačka, performerka a textařka, která skládá hudbu a píše texty na různá témata, jako jsou názory žen, vztahy a umění. Měla svou sad girl era, teď vás donutí chtít tančit. Uslyšíte spoustu nových písní, ale i ty její starší, které psala pod svým rodným jménem jako Barbora Balášová. A co čekat? Crazy kombinaci housu, RnB, popu a indie hudby. Barbi hledá inspiraci v poezii a literatuře. Na tvorbě obvykle spolupracuje s různými umělci z celé Evropy. Barbi Gold žije v Praze, ale za svou kariéru už vystupovala v zemích, jako jsou Lotyšsko, Estonsko, Maďarsko, Bulharsko a mnoho dalších.
  • Big Lil je již několik let nepostradatelnou součástí pražské undergroundové scény jako oddaná raverka a rapová freestylerka, ale nedávno se přesunula z parketu na pódium se záměrem stát se DJkou a performerkou. Má za sebou debut v Německu a v pražském Altenburgu 1964, kde pohybovala davem svými silnými, ale hravými sety silně ovlivněnými 90's a 2000's technem. Na tuto speciální příležitost připravila show plnou vlastních originálních produkcí, které spojí skladby plné energie s pikantními rapovými beaty a ještě pikantnějšími texty ze svého archivu na Soundcloudu. Miluje trochu skákání, tvrdý groove a blažený klubový okamžik, takže si vyhodíte z kopýtka.

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
May 18, 2024