HYB4 Hudba: The City Gates (CAN) + Cosmo Brigade + Rime

HYB4 Hudba: The City Gates (CAN) + Cosmo Brigade + RimeHYB4 Hudba: The City Gates (CAN) + Cosmo Brigade + Rime
Datum
Datum
21
.
4
.
2024
–⁠
21
.
4
.
2024
Čas
Čas
18:00
–⁠
23:00
Místo
Místo
E.0 Sál
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Hudba
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
270 Kč v předprodeji / 300 Kč na místě
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

THE CITY GATES (Post-punk, Shoegaze – Montreal)

The City Gates pochází z chladných oblastí kanadského Montrealu a jsou hybridní post-punkovou a shoegaze kapelou, která si získala mezinárodní ohlas na temné alternativní hudební scéně díky svým deskám Age of Resilience (Icy Cold Records / Velouria Recordz) a Forever Orbiter. Obě alba se umístila v několika žebříčcích nejlepších alb roku a na kapelu upozornily známé časopisy jako Sonic Seducer, Orkus, Drowned in Sound a Post-Punk. Díky tomu The City Gates absolvovali turné po Evropě, Velké Británii, USA a Kanadě. Kapela sdílela pódia s A Place to Bury Strangers, Trisomie 21, Actors, The Foreign Resort, HAPAX, Solar Fake, Vision Video, Golden Apes, Nothing, The Veldt, což vám dále může naznačit jejich zvukovou krajinu.
Jejich elektrizující živá vystoupení lze popsat jako neutuchající příval melodických kytar, výbušných bicích a agresivní basy, smíchaný s katedrálním vokálem, spojený s energickým vystupováním a vizuálními efekty. Což přivádí publikum na mezihvězdnou cestu, která udržuje následovníky v touze po dalším a dalším.

COSMO BRIGADE (Post-punk Praha)

CosmoBrigade je čtyřčlenná postpunková/darkwave kapela pocházející z Prahy. Nedávno vydali své debutové EP SpacePit, které bylo v Evropě velmi dobře přijato (zvoleno skladbou dne italským časopisem White Light//White Heat a objevilo se na několika německých darkwave kompilacích, jako je například The Berlin Gravedigger’s Club. Kapela je v současné době na mini evropském turné, během kterého zahrála v Berlíně, Vídni a Polsku, a plánuje vydat devítiskladbové album na německém labelu Dark Dimensions.

RIME (Alternative, Punk Praha)

Upíři pražského undergroundu Rime přinášejí svěží kombinaci alternativního rocku, metalu a hardcore punku. Po vydání prvního EP Anxiety v roce 2020 se kapela kvůli častým změnám v sestavě spíše odmlčela. Nyní jsou zpět a vydávají se šířit temnou euforii svou hudbou všude, kam přijdou.

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
April 21, 2024