Juniorská Univerzita Karlova: Mise za záchranu Supermanových schopností

Juniorská Univerzita Karlova: Mise za záchranu Supermanových schopnostíJuniorská Univerzita Karlova: Mise za záchranu Supermanových schopností
Datum
Datum
11
.
12
.
2023
–⁠
11
.
12
.
2023
Čas
Čas
18:00
–⁠
19:30
Místo
Místo
A.4 Didaktikon
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Ostatní
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
Zdarma
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

I v letošního ročníku programu Juniorská univerzita Karlova pokračuje spolupráce se vzdělávacím centrem Didaktikon. Toto centrum sídlící v Kampusu Hybernská je určeno k experimentováníobjevování a učení se hrou. Jeho hlavním cílem je vzdělávat žáky základních a středních škol heuristickou metodou, tedy metodou řízeného objevování. Žákyně a žáci se tak stanou aktivními účastníky výuky.

Chcete nové centrum navštívit a zažít jeho atmosféru? Tak neváhejte a využijte možnosti účastnit se několika workshopů, které jsme společně s centrem Didaktikon pro účastníky programu Juniorská univerzita Karlova připravili, a to zcela zdarma! Jedná se o 4 workshopy, které jsou svým tématem zasazeny do jednotlivých zaměření programu (lékařské, společenskovědní, přírodovědné a humanitní zaměření).

Čtvrtý workshop : Mise za záchranu Supermanových schopností

Superman potřebuje pomoc s projektem na ochranu Země, ale k tomu potřebuje dostatek sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálů, aby měl dostatek energie. Cílem je se naučit, jakou roli v těle mají sacharidy, tuky, bílkoviny, vitamíny a minerály. Jak ovlivňují naše zdraví a co se může stát, pokud nějaký nutrient chybí.

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
December 11, 2023