HYB4 Film: Práva herců v českém filmovém průmyslu. Debata s OF AGENCY, Annou Geislerovou a Vratislavem Šlajerem

HYB4 Film: Práva herců v českém filmovém průmyslu. Debata s OF AGENCY, Annou Geislerovou a Vratislavem ŠlajeremHYB4 Film: Práva herců v českém filmovém průmyslu. Debata s OF AGENCY, Annou Geislerovou a Vratislavem Šlajerem
Datum
Datum
29
.
4
.
2024
–⁠
29
.
4
.
2024
Čas
Čas
19:00
–⁠
21:30
Místo
Místo
E.1 Sál
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Film a videohry
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
Zdarma
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

Debata o právech herců v audiovizuálním průmyslu a stávajících výzvách, kterým čelí. Diskuse otevře klíčová témata spojená s právy herců, hledáním rovnováhy mezi profesní svobodou a zajištěním spravedlivých pracovních příležitostí pro herce ve filmovém průmyslu. Debatovat budou zakladatelky OF AGENCY (Barbora Fabiánová a Kateřina Oujezdská), herečka Aňa Geislerová a producent Vratislav Šlajer.

Aňa Geislerová je česká filmová herečka a spisovatelka, která obdržela tři České lvy pro nejlepší herečku v hlavní roli (Želary, Kráska v nesnázích, Nevinnost) a další dva pro nejlepší herečku ve vedlejší roli (Návrat idiota, Štěstí).

Barbora Fabiánová působila řadu let ve filmové společnosti Bionaut, kde spolupracovala na výrobě celovečerních hraných i dokumentárních filmů, animovaných filmů a videoklipů (např. Smradi, Žralok v hlavě, Auto.mat, Zdroj, Světlonoš). V roce 2013 založila s Kateřinou Oujezdskou společnost OF AGENCY.

Kateřina Oujezdská působila léta jako castingová režisérka. V současnosti je majitelkou herecké agentury OF AGENCY a je jednou ze zakladatelek československé herecké databáze ACTORSMAP. Spolupracovala například na filmech Šarlatán, Dukla 61, Anthropoid a dalších.

Vratislav Šlajer je filmový a televizní producent. Věnuje se tvorbě hraných, dokumentárních a animovaných filmů ve společnosti Bionaut. Je držitelem Českého lva a Ceny české filmové kritiky za film Pouta, členem EFA, ČFTA. Od roku 2022 je předsedou Asociace producentů v audiovizi (APA).

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
April 29, 2024