HYB4 Film: Práva herců v českém filmovém průmyslu. Debata s OF AGENCY, Annou Geislerovou a Vratislavem Šlajerem

HYB4 Film: Práva herců v českém filmovém průmyslu. Debata s OF AGENCY, Annou Geislerovou a Vratislavem ŠlajeremHYB4 Film: Práva herců v českém filmovém průmyslu. Debata s OF AGENCY, Annou Geislerovou a Vratislavem Šlajerem
Date
Date
29
.
4
.
2024
–⁠
29
.
4
.
2024
Time
Time
7:00 pm
-
9:30 pm
Place
Place
E.1 Sál
Organizer
Organizer
Kampus Hybernská z.ú.
Type of action
Type of action
Film and video games
Accessibility
Type of action
Accessible
For children
English friendly
Admission
Admission
Zdarma
Accompanying program
Accompanying program
No

Debatovat budou zakladatelky OF AGENCY, Aňa Geislerová a Vratislav Šlajer.

Aňa Geislerová je česká filmová herečka a spisovatelka, která obdržela tři České lvy pro nejlepší herečku v hlavní roli (Želary, Kráska v nesnázích, Nevinnost) a další dva pro nejlepší herečku ve vedlejší roli (Návrat idiota, Štěstí).

Barbora Fabiánová působila řadu let ve filmové společnosti Bionaut, kde spolupracovala na výrobě celovečerních hraných i dokumentárních filmů, animovaných filmů a videoklipů (např. Smradi, Žralok v hlavě, Auto.mat, Zdroj, Světlonoš). V roce 2013 založila s Kateřinou Oujezdskou společnost OF AGENCY.

Kateřina Oujezdská působila léta jako castingová režisérka. V současnosti je majitelkou herecké agentury OF AGENCY a je jednou ze zakladatelek československé herecké databáze ACTORSMAP. Spolupracovala například na filmech Šarlatán, Dukla 61, Anthropoid a dalších.

Vratislav Šlajer je filmový a televizní producent. Věnuje se tvorbě hraných, dokumentárních a animovaných filmů ve společnosti Bionaut. Je držitelem Českého lva a Ceny české filmové kritiky za film Pouta, členem EFA, ČFTA. Od roku 2022 je předsedou Asociace producentů v audiovizi (APA).

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
April 29, 2024