HYB4 Hudba: THC Luna G + Edúv syn + spookylynn99 + EYZ

HYB4 Hudba: THC Luna G + Edúv syn + spookylynn99 + EYZHYB4 Hudba: THC Luna G + Edúv syn + spookylynn99 + EYZ
Datum
Datum
4
.
4
.
2024
–⁠
4
.
4
.
2024
Čas
Čas
19:00
–⁠
23:00
Místo
Místo
E.0 Sál
Pořadatel
Pořadatel
Kampus Hybernská z.ú.
Druh akce
Druh akce
Hudba
Přístupnost
Druh akce
Bezbariérové
Pro děti
English friendly
Vstupné
Vstupné
270 Kč v předprodeji / 300 Kč na místě
Doprovodný program
Doprovodný program
Ne

𝒯𝐻𝒞 𝐿𝓊𝓃𝒶 𝒢
Klan raperex, který rapuje. Ve svých mosazných kotlích krom hořlavin míchá bars. V textech se pouštějí do neomalené, ale upřímné kritiky současné politiky a s tím souvisejícího boje za rovnoprávnost na polích ekologie, sexuality a dalších plevelnatých hřištích kapitalismu. Jejich flows jsou jako samotné uskupení různorodé, ale jestli se na něčem shodnou, tak je to touha dělat neplechu a bordel.

𝐸𝒴𝒵
Charismatická rapperka EYZ nebojácně otevírá temata osobních nejistot a duševního zdraví v současném hektickém světě. Místo dalších slov se připravuj na nové EP.

𝓈𝓅𝑜𝑜𝓀𝓎𝓁𝓎𝓃𝓃𝟫𝟫
Kutnohorská rapperka Spookylynn99 vydala první tracky v roce 2018. Debutové album Night Walk přišlo roku 2021, na něj navázala deskou Brain Damage. Trve tvrdá temná flow, doporučujeme noční poslech.

𝐸𝒹𝓊𝓋 𝓈𝓎𝓃
Matej Myslovič aka Edúv Syn, v Praze usazený slovenský rapper s kořeny hluboko zapuštěnými v punku a alternativní hudbě, už dávno není jenom československým ekvivalentem Bones nebo $uicideboy$, ale legitimním a originálním hlasem svojí generace. Místo egotripů, pozlátek a jiných typických hiphopových klišé nabízí tíživé introspekce a mnohdy bezvýchodné existencionální serpentiny.

ℕ𝕆 𝕣𝕒𝕔𝕚𝕤𝕞 ℕ𝕆 𝕙𝕠𝕞𝕠𝕡𝕙𝕠𝕓𝕚𝕒 ℕ𝕆 𝕢𝕦𝕖𝕖𝕣𝕡𝕙𝕠𝕓𝕚𝕒 ℕ𝕆 𝕤𝕖𝕩𝕚𝕤𝕞 ℕ𝕆 𝕧𝕚𝕠𝕝𝕖𝕟𝕔𝕖 𝕓𝕖𝕙𝕚𝕟𝕕 𝕥𝕙𝕚𝕤 𝕘𝕒𝕥𝕖

Virtuální výstava

Galerie

No items found.

Záznam série

Podívejte se na záznam celé série.

Doprovodný program

No items found.
April 4, 2024